نکاتی که در خرید ساعت مچی باید به آن توجه کنید.

یکشنبه 14 بهمن 1397

503
بازدید کننده

گروه
آخرین اخبار

شکل ساعت

گرد یا مستطیل! به طور کلی ساعت‌ها از این دو نوع مدل فراتر نمی‌روند و با قدری تفاوت مثلا ساعت‌های بیضی شکل و مربع شکل باز هم شبیه به دایره و مستطیل هستند. این قاعده به صورت کلی است و هیچ ضابطه‌ی دقیقی نمی‌توان برای آن برشمرد، اما گفته می‌شود صفحه به شکل دایره انعطاف پذیری شخصیت را نشان می‌دهد و یك صفحه مستطیلی می تواند نشان دهنده شخصیت منضبط فرد باشد. به هر حال برای خرید ساعت باید این گزینه را با خودتان حل کرده باشید که ساعت گرد یا مستطیل را می‌پسندید.

اندازه صفحه نمایش

خیلی از افراد در اندازه صفحه ساعت به اندازه خود دقت می‌کنند، که کار عاقلانه ای نیز هست و برای دستان کوچکتر صفحات کوچک مناسب تر است، با این حال برای اینکه اندازه کلی آن

بدستتان بیاید، می‌توانید این اندازه ها را مرور کنید، 43 میلی متری، 45 میلی متری، 44 میلی متری، 49 میلی متری. این اندازه‌ها اندازه‌های نرمالی هستند که بسیاری از برندهای معتبر از این سایزها استفاده می‌کنند. در مورد اندازه صفحه نمایش مدل‌های خانم‌ها با آقایان بدلیل ظرافت‌های که در خانم‌ها وجود دارد، متفاوت است.

 

رنگ ساعت

انواع رنگ‌ها برای بند و صفحه ساعت‌های مچی به کار می‌رود. بیشتر ساعت‌های که بند فلزی دارند و در واقع یک بند نقره‌ای یا طلایی دارند، صفحاتی مشابه با بندهای خود طراحی می‌کنند و در بندهای چرمی با رنگ قهوه‌ای بیشترین چیزی که مد نظر است، تطابق رنگ صفحه با بند ساعت است. ساعت‌های مشکی در حالت کلاسیک و رسمی مورد استفاده هستند و ساعت‌های طلایی و نقره‌ای همراه با نگین بیشتر برای مهمانی‌ها و مجالس مورد استفاده هستند.

 

برای اینکه اطمینان حاصل کنید که از برند اصل را تهیه می‌کنید، بهتر است از فروشگاه‌ها معتبر و نمایندگی‌های معتبر هر یک از برندها خرید کنید.

یک راه آسان و حرفه ای برای خرید ساعت انتخاب ساعت از فروشگاه اینترنتی گالری موسایی است.  

نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0