بررسی ساعت های برند کاسیو …

شنبه 6 بهمن 1397

573
بازدید کننده

گروه
آخرین اخبار

 

ساعت های شرکت casio جزو ساعت های مقاوم با بالا ترین امکانات برای یک کاربر به حساب می آید. در متن زیر به صورت جامع ساعت های کاسیو مورد بررسی قرار می گیرد.

بررسی ساعت های کاسیو

یکی از مدل های کامل و بدون نقص این برند معتبر، سری ساعت های G-Shock است که بسیار مقاوم در برابر شوک بوده و قابلیت هایی را داراست که نیاز افراد با موقعیت های مختلف از جمله ورزشکار، پلیس، آتشنشان و … را برآورده می سازد.

سری ساعت های جی شاک G-shock:

در سری ساعت های جی-شاک مدل GWN-1000B با داشتن سنسور سنجش دما، ارتفاع، فشار و تغییر جذر و مد دریا این امکان رو میدهد تا کاملا از موقعیتی که در آن هستید شما را با خبر کند. همچنین تغییر ناگهانی آب و هوا رو به صورت زنگ هشدار اعلام می کند تا لباسی مناسب برای طوفان که در راه است به تن کنید.
یک سری از توانایی های ساعت های کاسیو در تمامی محصولات سری ساعت های جی-شاک به صورت ثابت وجود دارند. مانند تاریخ شمار، کورنومتر، شمارش معکوس و همچنین ضد ضربه وضد آب بودن.
باتری قابل شارژ با نور خورشید و همچنین وجود قطب نما و نور صفحه در کنار قابلیت های ذکر شده می تواند سفری دریایی را حتی در شب با اطمینان خاطر برای شما رقم بزند.
می توان از نمونه های پر فروش این سری از ساعت های مچی کاسیو مدل های GWG-1000GB ،GA-1100 و GA-1000 را نام برد.

 

سری ساعت های ادی فایس Edifice:

قسمت دیگری از محصولات کاسیو سری ساعت های ادی فایس است که چند موتوره بوده و ظاهری کاملا کلاسیک دارند.
در بدنه آن از جواهرات و یا طلا استفاده شده و در کنار تاریخ شمار و زنگ هشدار و باتری قابل شارژ با نور خورشید، ضد آب بوده و قابل استفاده تا عمق ۱۰۰ متر می باشند.
در بعضی از مدل ها این توانایی ها افزایش یافته و به همراه قابلیت هایی مثل قطب نما، دما سنج و حافظه ذخیره سازی شماره، یک ساعت پر کاربرد را ارائه می دهد.
می توان از نمونه های پر فروش این سری از ساعت های مچی کاسیو مدل های EFB-301JL ، EFR-512L و ERA-300DB را نام برد.

سری ساعت های ذکر شده از برند کاسیو به دلیل استفاده از جواهرات در بدنه و یا قابلیت های مختلف آن ها، قیمت نسبتا بالایی دارند. اما این برند معتبر یک سری ساعت هایی با قیمت های متوسط هم تولید کرده که با نام سری ساعت های Sport به بازار ارائه شده است.

سری ساعت های اسپورت Sport:

ساعت های مچی کاسیو در سری Sport،  قابلیت هایی برای استفاده روزانه مانند: تاریخ شمار، کورنو متر، شمارش معکوس و … و ظاهری شبیه به ساعت های G-shock را دارند و با قیمتی متوسط فروخته می شوند.
در سری ساعت های اسپورت می توان از مدل های AQS810W، AEQ-110W و W-735H-1A2V نام برد.
لازم به ذکر است وجود نمایندگی های اصلی ساعت های کاسیو جهت فروش و گارانتی در اکثر کشورها به خصوص ایران مانند شرکت ایران کاسیو باعث امنیت بالایی در خرید ساعت های کاسیو در انواع مدل های مچی دیجیتالی و آنالوگ می شوند.

نظر دهید

پاسخ دهید

Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0